KOÇ ALLYANS 2008 EĞİTİMİ

 1. Bazı noktalarına katılmasam da yararlı bir eğitimdi.Güncel hayattan verilen örnekler güzeldi.Davut Bey kendini iyi bir şekilde bu konuda kendini geliştirmiş.Donanımı iyiydi.Ama affetmek konusundaki düşüncelere katılmıyorum.Her şey affedilmez.
 2. Benim için ve isimde etkili rol oynayacağını düşündüğüm verimli bir eğitim olmuştur.Eğitim veren Sn. Davut İBRAHİMOĞLU konusunda hakim ve günlük hayatta çok işimize yarayacak bilgiler vermiştir.Gereksiz yere stres ve sıkıntı yapmamamız gerektiğini düşünüyorum.
 3. Benim için çözümlenmesi zor olduğunu düşündüğüm bir takım konuların üstesinden nasıl gelebileceğim hakkında fikir edindim. Stresle boşa çıkabilme ve kötü düşüncelerden nasıl uzaklaşabileceğime dair açıklamalar benim için oldukça faydalı oldu.
 4. Bir eğitmen olarak bilgi aktarımınız keyifli ve ilgi çekici idi.İnsanlar için sorun olan şeyleri doğru tespit edip bunlar hakkındaki ispatları da oldukça faydalı idi.
 5. Ben pozitif düşünce eğitiminize daha öncede katılmış olup çok memnun kalmıştım.Bazen stresli olduğun anlarda da sizin söyledikleriniz aklıma gelip üzerimden negatif enerjiyi atmaya çalışıyorum. Bu nedenle size çok teşekkür ederim.
 6. Oldukça faydalı bir eğitimdi.Özellikle yapılan alıntılar çok etkili oluyor.Sn..Davut İBRAHİMOĞLU ise oldukça sıcak kanlı anlattıklarını uyguluyor görülüyordu. Kendisine çok teşekkür ederim.
 7. Davut bey kibar,konuşma tarzı etkileyici kendini dinleten,dikkatimizi kendi üstünde toplamayı başaran bir eğitimci.Güzel bir iki saat geçirdiğimize inanıyorum grup adına ve kendi adıma...Affederek rahatlamayı öğrendim,çok rahatladım.Katılımınızdan dolayı teşekkür ederim.
 8. Hocam,anlattıklarınız gerçekten ufkumuzu genişleten ,günlük hayatta uygulamamız gereken konular.Fakat,gelin görün ki bunları bilmek,uygulayabiliyoruz demek değil.Ben çevremde pozitif düşünen biri olarak tanınırım ama, kişisel disiplin yada olgunluk deyin isterseniz,sizin anlattığınız her şeyi uygulamak maalesef mümkün olmuyor.Konu anlatımı ve tempo gayet güzel.Dikkati dağıtmadan dinletiyorsunuz. Güzel bir gündü.İş stresinden uzaklaşıp farkında olmadığımız ama çok yaptığımız şeyleri farkına vardık.ister istemez stresli bir ortamda çalışıp,bundan gün boyu kurtulamayıp bütün günümü zehir edip,etrafımızdaki insanlara da zehir ettiğimi biraz düşündüğümde ve eğitimde anlatılanlarla anlayabiliyorum.Davut beyin anlattıklarını hep hatırlayıp uygulamaya çalışacağım. İyi bir eğitimci.Pratikte stresle nasıl başa çıkacağımız hakkında faydalı bilgiler verdi.
 9. Stresli bir çalışma zamanımızda, bize gerçekten işte de kullanabileceğimiz pratik çözümler verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.Sizin de dediğiniz gibi iş bize düşüyor.Bunları uygulamaya koymak kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacak güzel fikirleriniz için çok teşekkür ederiz.
 10. Sn. DAVUT İBRAHİMOĞLU, Günlük yaşam içinde hep isteyip de başaramadığımız pozitif düşünce ve stresle başa çıkma yöntemleri hakkında güzel ve kolay uygulanabilir teknikler örgendik .Samimi ve neşeli kişiliğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.Ayrıca affedemediğim kişiyi kafamda söküp atacağım(umarım).
 11. Eğitimin stresle başa çıkma konusunda yararlı olacağını düşünüyorum.Öğrendiklerimi uygulayacağım ve meditasyonu daha sık yapmaya çalışacağım.Dr. Davut İBRAHİMOĞLU eğlenceli anlatımı ile dikkatleri dağıtmadan 2 saat geçerdi,çok memnun kaldım ve bundan sonra internetten haberlerini ve yayınlarını takip edeceğim.
 12. Bugünkü eğitimde kısa olmasına rağmen hayata geçirebileceğim ve bana katkısı olacağını (hem iş,hem özel hayatta)yöntemler öğrendim.Meditasyonu ilk kez deneme fırsatı buldum ve hayatımda uygulama kararı aldım.Eğitimcimiz Sn Davut İBRAHİMOĞLU konusuna hakim,olduğu kadar anlatım becerileri de gelişmiş bir eğitimciydi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
 13. Hayatımızda sürekli mücadele ettiğimiz stres ile başa çıkabilmek konusunda çok faydalı olacağına inandığım bir eğitim oldu.Pozitif düşünceyi hayatım da daha etkili bir şekilde uygulamayı planlıyorum.Siz de gerçekten enerjiniz olayları hikayeleştirerek anlatışınız ve güler yüzlülüğünüz ile bizlerin iyi vakit geçirmesini sağladınız.ÇOK TEŞEKKÜRLER...
 14. Eğitimin için özellikle çok teşekkür ederim.Daha önceden okuduğum ve bildiğim şeylerde vardı.Fakat uygulamasının yapılması bana zor geliyordu. Çok fazla caba harcamadan bu uygulamanın yapılabileceğini sizden öğrendim çok teşekkür ederim tekrardan.
 15. Eğitimden içtenlikle çok memnun kaldım,günlük hayatımda bunları uygulamaya çalışacağım gibi eşime,çocuğuma ve çevremdekilere bu yönde (pozitif düşünme)önerilerde bulunacağım.Hoca ise anlatımı ve uygulamaları ile mükemmel biri hocaya ve bu eğitimi bize sağlayan herkese çok teşekkür ederim .
 16. İleri yönelik bu seminerde edindiğim bilgileri kullanmaya çalışacağım.Faydalı olacağını düşünüyorum.Süre daha uzun olabilirdi.Teşekkür ederim(daha detaya inebilmek açısından)
 17. Eğitimin içeriğin iyi faydalı olduğunu düşünüyorum.Davut bey konuya hakimiyeti ve de aktarım ile süre boyunca ilgimizi üzerinde toplamayı başardı.teşekkürler.
 18. Yaklaşık iki saatlik stresle başa çıkmak,pozitif düşünce eğitiminin içeriğini ve Dr. Davut beyi oldukça başarılı buldum.Sürenin biraz daha uzun olmasını tercih ederdim.Hayatın her şeye rağmen çok güzel yanlarının olduğunu ve pozitif düşünmemiz gerektiğini bizlere çok iyi aktardıkları için Dr. Davut İBRAHİMOĞLUNA teşekkür ederim.Pozitif düşünce merkezi ve www.psikoenerji.com adresinden aktif olarak yararlanabileceğimi düşünmekteyim.
 19. Bu eğitimden sonra daha pozitif düşünüp üzerimdeki negatif enerjinin beni olumsuzluklara itmesinden kurtulacağım.Davut İBRAHİMOĞLU Tek kelimeyle süper.Ses tonu çok etkileyici.
 20. Öncelikle stresle baş etmek için anlatılan yöntemleri oldukça mantıklı ve anlatılan örnekleri oldukça gerçekçi buldum.Anlatılanlar aslında tamamen yaşadıklarımdan kesitlerle doluydu.Tek sorun verilen bilgilerin günlük yaşamda uygulanmasının bence oldukça zor olduğu.yapılması gerek ancak uygulanmasının zor olduğunu düşünüyorum.